NEDEN CBN?

CBN Lojistik, sağlamış olduğu hizmetlerin tamamında mevcut teknolojiyi en üst seviyede kullanıp, müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretmekle yetinmeyip, geleceğin teknolojileriyle rakiplerine göre bir adım önde olmayı amaçlar. Almış olduğu tüm projeleri tam zamanında ve doğru maliyetlerle yerine getirmeyi hedefler.

  • Yüküm Nerede uygulaması
  • Mikro Dağıtım hizmeti
  • Depolama hizmeti
  • Geniş dağıtım ağı
Kapıdan Kapıya Lojistik

Dünya çapındaki geniş ofis ve araç ağımızla dünyanın her yerinden istenilen her noktaya lojistik çözümler sunuyoruz.

Depolama ve Dağıtım

40 bin paletlik depolama alanlarımızda, -18/ +4/ +18 ısı rejimlerinde depolama imkanı ve elleçleme, streçleme / paletleme gibi katma değerli hizmetlerimizle İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Konya, Adana ve Gaziantep’te depolama hizmeti sunuyoruz.

4PL Lojistik

Güçlü IT yapımızla, bir siparişin alınmasından teslimatının tamamlanmasına kadar olan taşımacılık, depolama, paketleme, navlun sevkiyatı, çapraz sevkiyat ve stok yönetimi gibi tedarik zinciri süreçlerinde müşterilerimizin lojistik stratejilerinin yönetimine katkıda bulunuyor, tüm bu süreçleri sahipleniyor ve tamamen müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz.

Deniz, Hava ve Karayolu Taşımacılığı

Türkiye ve dünyadaki tüm limanlar aracılığıyla denizyolu taşımacılığı, önemli havayolu şirketleri anlaşmalarıyla dünyanın birçok noktasına havayolu taşımacılığı ve 250 araçlık geniş filomuzla FTL ve parsiyel taşıma yaparak yurt içi ve uluslararası karayolu taşımacılığı süreçlerini profesyonel ekibimizle yürütüyoruz.

Soğuk Zincir Lojistiği

Tamamen soğuk zincire özel olarak tasarlanan depolarımız ve araç filomuzla -18/+4 / +18 derecelerde depolama ve dağıtım çözümleri sunuyoruz.

Proje Taşımacılığı

Ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve uygun maliyet vizyonuyla en hızlı şekilde istenilen noktaya ulaştırıyoruz. Tamamen şeffaf fiyat politikası uygulayarak izlenebilir maliyetler yaratıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uygun olduğundan emin değil misiniz?

HIZLI VE GÜÇLÜ LOJİSTİK ÇÖZÜM SUNUYORUZ

İleri ve yüksek teknoloji sistemlerimiz, güçlü filomuz ve kaliteli personelimiz ile sizlere lojistik çözümler sunuyoruz.

GÜVENLİ TESLİMAT

Tecrübeli personel ve teknolojimiz ile sorunsuz teslimat.

7/24 DESTEK

Müşteri temsilcilerimiz ulaşmak istediğiniz her an yanınızdalar.

HIZLI TESLİMAT

Kaliteli filomuz ve yüksek teknolojimiz ile hızlı teslimat.